JF PISARCZYK 1925

JAKOŚĆ, CZYLI WSZYSTKO CO NAJLEPSZE.

Kiedy Jan Fryderyk Pisarczyk w roku 1925 otworzył swój pierwszy sklep w Kielcach jego filozofia była prosta, kupuj najlepsze. Ta filozofia została z nami, blisko naszego serca do dzisiaj podsycając naszą wiarę w jakość i innowacje.

Dlatego produkty z najwyższej jakości naturalnych surowców były naszym priorytetem od zawsze. Przywiązujemy ogromną wagę do dbałości o nas, o Planetę i wyjątkowe wrażenia.

Nie wszyscy zdają sobie sprawę, że świece pozbawione wyraźnych oznaczeń "roślinny" lub "pszczeli" wskazują na produkty wykonane z parafiny, pochodnej ropy naftowej. W trakcie ich spalania uwalniają się toksyczne substancje, takie jak benzen, toluen czy formaldehydy, które negatywnie wpływają na zdrowie, powodują alergie, astmę oraz bóle głowy.

Nasze świece opierają się w 100% naturalnych, roślinnych woskach. Surowce są przyjazne dla środowiska, biodegradowalne i pochodzą od renomowanych dostawców. Do produkcji używamy ekologicznych knotów z niebielonej bawełny, wolnych od ołowiu. Nośnik w dyfuzorach jest biodegradowalny, roślinny i przyjazny dla środowiska.

Wyjątkowe zapachy zawdzięczamy pracy z najwyższej jakości olejkami eterycznymi oraz esencjami zapachowymi, które pochodzą z legalnych źródeł z całego świata, posiadają certyfikaty IFRA poświadczające ich najwyższą jakość. 

Nasza oferta to nie tylko wyjątkowa jakość, lecz również unikalne zapachy.