PREZENTY BIZNESOWE

Czasem zastanawiasz się nad tym jak powinien wyglądać idealny prezent biznesowy?

Elegancki, ale nie przesadnie drogi czy zobowiązujący, łączący w sobie odrobinę luksusu, który płynnie z kunsztu wykonania, a nie z ostentacyjnego bogactwa.

Warto, by mówił coś o nas, czy o naszej firmie; na przykład, że jesteśmy wrażliwi i subtelni albo odważni i kosmopolityczni.

Podkreślał nasze przywiązanie do konkretnych wartości oraz troskę o środowisko naturalne i przyszłość Planety.

Nie możemy również zapominać, że powinien wywoływać u obdarowanego pozytywne emocje, które będą kojarzone z Twoją firmą.

Nie bez znaczenia jest również to, jak często będzie padało nań spojrzenie i jak długo nasz prezent będzie zajmował eksponowane miejsce tak fizycznie jak i mentalnie w świadomości obdarowanego.

Dlatego właśnie nasze świece i dyfuzory tak często są wybierane na prezenty firmowe.

Zapach jest zapisem pamięci. Ogień połączony z zapachem wywołuje ciepłe, atawistyczne emocje, a materiały użyte do produkcji silnie podkreślają proekologiczną orientację.

Wszystkie nasze produkty można opisać słowem craftmanship, co w dzisiejszych czasach kojarzy się jednoznacznie z luksusem i elegancją w dobrym tonie.

Przy zachowaniu pewnych reguł wszystkie produkty mogą otrzymać indywidualne, specjalnie przygotowane na tę okazje, wyróżniające opakowania.

I ostatnie, ale równie ważne, świece palą się od 30 do 100 godzin, a dyfuzory, funkcjonując przez co najmniej 8 miesięcy, mogą wypełnić przestrzeń miłymi skojarzeniami praktycznie aż do kolejnej rocznicy.